Робочі комбінезони: якими бувають, як вибрати і де замовляти

Спецодяг потрібен для захисту людини від несприятливих умов на робочому місці: високої чи низької температури, хімічних речовин, електрики. Зазвичай спецодяг має багато кишень, в яких зручно тримати інструменти, необхідні для роботи, застібається на «блискавку». Один із найпопулярніших видів спецодягу – комбінезон. Він користується попитом у представників багатьох професій не лише завдяки хорошим захисним властивостям, а й через те, що не заважає рухам, а відповідно, і виконанню своїх обов’язків. На сайті компанії «Торнадо» https://tornado.kiev.ua/ua/spetsodezhda/kombinezoni є великий вибір спецодягу, зокрема, й робочих комбінезонів.

Основні види робочих комбінезонів

Виробники спеціального робочого одягу пропонують різні комбінезони залежно від того, люди яких професій носитимуть їх:

 • для монтажників та будівельників – із тканини, щільність якої становить не менше 210 г/м2; для зручності можуть мати еластичний пояс та багато кишень різного розміру, куди можна покласти як особисті речі, наприклад, ключі або мобільний телефон, так і робочі інструменти;
 • для електриків – із матеріалу, зовнішній шар якого містить термостійкі волокна, а внутрішній – бавовняний;
 • для працівників автомийок – із тканини, що відштовхує рідину; всередині обов’язково має бути натуральна підкладка, що добре пропускає повітря; крій таких комбінезонів передбачає наявність спеціальних вентиляційних отворів;
 • для працівників СТО – спецодяг додатково може мати нашивки на колінах та ліктях зі зносостійкого матеріалу, щоб автомеханіки могли вільно опиратися на коліна та лікті.

Як підібрати комбінезон?

Щоб правильно вибрати спецодяг, потрібно зважати на:

 • сферу діяльності – від цього залежатиме крій комбінезону та склад тканини;
 • розмір – спецодяг правильно підібраного розміру не заважатиме працівникові виконувати ті чи інші рухи, інакше комбінезон може тиснути або бути завеликим; щоб не прогадати з розміром, перед придбанням спецодягу потрібно ретельно зняти мірки;
 • відповідність сезону – для роботи влітку потрібен комбінезон із легких тканин, а взимку – утеплений;
 • міцність матеріалу – чим вона більша, тим довше можна буде носити комбінезон.

Як зробити замовлення чи придбати готову продукцію?

На сайті компанії Tornado можна придбати спецодяг для різних професій, щоб працівники носили його і влітку, і взимку. В магазині також можна замовити партію комбінезонів за власними параметрами: замовнику дають змогу вибрати тканину, фасон, колір, розмір. Крім цього, пропонуються додаткові послуги:

 • моделювання одягу за побажаннями клієнта;
 • нанесення логотипу, шевронів або нашивок.

Місце нанесення логотипу визначає замовник. Зазвичай це роблять на спині, грудях, рукавах, боковій або передній частині брюк.

Компанія «Торнадо» наносить логотипи на робочі комбінезони таким испособами:

 • шовкотрафарет – дає змогу отримати яскраві кольори на різних тканинах;
 • термоперенесення – найшвидший бюджетний спосіб якісно нанести логотип;
 • вишивка – виглядає презентабельно, можна прати багато разів – добре зберігає форму та колір.

Робочий комбінезон – зручний, практичний та універсальний одяг, що підходить для людей різних сфер діяльності. А одяг із логотипом – чудовий спосіб підтримати корпоративний дух організації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Свежие записи